Hakkımızda

Biz Kimiz ?


Tuğba Kavurmacı Güzellik Merkezi olarak, Konya'nın önde gelen güzellik ve bakım destinasyonlarından biriyiz. 15 yıllık sağlam deneyimimizle, güzellik alanında uzman kadromuz ve birinci sınıf kalitedeki cihazlarımızla sizlere daima en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Misyonumuz, siz değerli müşterilerimize en üstün kalitede hizmetleri uygun fiyatlarla sunmaktır. Her geçen gün kendimizi geliştirerek, güzellik ve bakım alanındaki en son trendleri takip ediyor ve uyguluyoruz. Sizlerin memnuniyeti ve güzellik ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanması için sürekli olarak çalışıyoruz.

Tuğba Kavurmacı Güzellik Merkezi olarak, geniş hizmet yelpazemizle sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Kalıcı makyajdan kimyasal peelinge, kaş dizaynından protez tırnağa, manikür-pedikürden ipek kirpiklere kadar birçok alanda hizmet vermekteyiz. Bölgesel zayıflamadan cilt bakımına, hydrafacial'dan kuaför hizmetine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunarak güzelliğinizi ve kendinizi öne çıkarmanızı destekliyoruz.

Sizleri rahatlatıcı ve konforlu bir ortamda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Tuğba Kavurmacı Güzellik Merkezi olarak, her zaman en iyi sonuçları elde etmek için en son teknikleri kullanıyor ve kaliteden ödün vermiyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, güzelliğinizde sizlere eşlik etme fırsatını sabırsızlıkla bekleriz.

Uzman Kadro

Alanında Uzman Ekip Arkadaşlarımıza Sonuna Kadar Güvenebilirsiniz Şeffaf Çalışma Standartlarımız İle Güven Önceliğimizdir.

1. Sınıf Cihazlar

Kullanmakta Olduğumuz Cihazları Dünya Markalarının En Gözde Ürünlerinden Özenle Seçilmiş Olup En İyi Sonuçları Almamızı Sağlamakta

15 Yıllık Tecrübe

15 Yıldır Hizmet Vermekte Olduğumuz Bu Sektörde Kendimizi Kanıtladığımıza İnanarak Emin Adımlarla Nice Senelere Diyoruz

Güler Yüzlü Hizmet

Ekip Arkadaşlarımızın Mental Olarak Daima İyi Durumda Olduklarından Emin Oluyor ve Daima Güler Yüzlü Hizmet Sunmaya Gayret Ediyoruz

Yukarı Çık
Bizi Arayın
Whatsapp tan Yazın