Hydrfacial Nasıl Yapılır? Nelere Dikkat Edilmeli?

Hydrfacial Nasıl Yapılır? Nelere Dikkat Edilmeli?

Hydrafacial ile cildinizi yenileyin ve yaşlanma karşıtı uygulamaların avantajlarını yaşayın.

Cildinize herhangi bir iğne ile işlem yapılmasına gerek duymadan ve sadece derinlemesine temizleme ve cildinizde oluşan gözenekler için uygulanan çeşitli solüsyonlar ile cildinizi ışıl ışıl bir hale getirebilirsiniz. Dünyanın en etkili bakım yöntemleri arasına giren Hydrafacial, alışılagelmiş olan cilt yenileme işlemlerinin çok üzerinde avantajı da beraberinde getiriyor. Üstelik medikal kozmetik olarak düzenli şekilde uygulamayı yaptırarak, porselen gibi bir cildin keyfini sürebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde cildin ihtiyacı olan antiagaing uygulamaları da yapmış olacaksınız.


Bir çok cilt sorunundan kurtulmanızı sağlayan Hydrafacial rahatsız olduğunuz sivilce ya da siyah noktalarınız dahi temizlenmesini sağlarken, kaz ayağı, ince kırışıklıklar, yüzün elastikliğini kaybetmesi nedeniyle oluşan sarkmalardan kurtulmanızı sağlıyor. Yine deri altındaki kapanmış yağ gözeneklerini ve kıl köklerinin de yeniden açılmasını sağlayarak, kolajen üretiminin de arttırılması ile birlikte, cilt yenileme işlemi de başlamış oluyor. Hangi yaşta olursanız olun, her yaşa ve cilt tipine uygun olan Hydrafacial, tam olarak cildinizin yenilenmesini sağlıyor. 
Hydrafacial Konya Güzellik Merkezinde


Hydrafacial uygulaması sırasında cildinize elle temas edilmediği gibi, özel vakumlu başlıkları sayesinde cildin derinlemesine temizlenmesi sağlanır. Üstelik cihazın farklı farklı alternatif başlıkları da bulunduğu için, cilt sorunlarına göre işlemlerde değişiyor. Buna göre vakumlu başlık ile gözenekleriniz tamamen temizlenir. Derinlemesine temizlik sırasında gözeneklerin formu korunarak cildin tahriş olması da engellenmiş oluyor. Ayrıca acısız ve ağrısız bir işlem olması ve sonrasında her hangi bir kızarıklık, morarma gibi sorunlarda olmadığı için, tam anlamıyla konforlu bir şekilde cildinizin yenilenmesinin keyfini sürüyorsunuz.


Konya Güzellik Merkezi olarak danışanlarımızın sorunlarını inceleyerek, uygun şekilde yapılacak olan Hydrafacial uygulamalarını belirliyor, öncesinde ve sonrasında uygulanacak peelingleri tespit ediyor ve böylelikle cildin istenildiği gibi yenilenmesini de sağlıyoruz. Cildin yaşlanmaması için düzenli olarak temizlenmesi gerektiğini belirtelim. Her ne kadar çeşitli kozmetik ürünler ile bu işlem kişiler tarafından yapılmaya sağlansa da, kullanılan kozmetik ürünün uygun olup olmadığı veya yanlış uygulanması nedeniyle istenmeyen sonuçlarda oluşabilir.


Tuğba Kavurmacı danışanlarına sunduğu güvenilir ve ağrısız Hydrafacial uygulaması sayesinde cildinizi çok iyi bir şekilde temizleyerek yaşlanmamızı önler ve cildin yeniden nem dengesini kazanmasını da sağlar. Cildiniz temizlenmedikçe ne kadar krem, serum gibi bilindik markaların kaliteli ürünleri kullansanız da cildiniz iyi bir şekilde temizlenmedikçe bu ürünler fayda etmeyecektir. Sonuç olarak cildin ihtiyacını karşılayan bu mucize uygulama ile yenilenmiş, nem dengesini koruyan ve cildin bir sorunundan kurtulduğunu görmüş olacaksınız. 
Hydrafacial İle Cildinizi Yenileyin


Yaş ya da cinsiyet fark etmeksizin tüm cilt sorunu olanların veya olmadan önce önlem almak isteyenlerin tercihleri arasında yer alan Hydrafacial ile her zaman istediğiniz gibi ışıl ışıl parlayan, porselen gibi bir yüze sahip olacaksınız. Dünya genelinde popüler uygulamalardan olan bu uygulama sayesinde yaşlanmaya ara vereceğinizi söylemek yanlış olmayacaktır. Cihazın özel başlıkları sayesinde, danışanın cilt hassasiyet durumuna göre de işlem yapılması mümkün hale geliyor. Yine başlıkların özellikleri arasında ölü derilerden kurtulmakta bulunuyor. Böylelikle cilt hafif bir kabuklanma ile derinin yenilenmesi ve ölü derilerden kurtulması sağlanarak, cilt yenilenmesini de kolaylaşıyor.


Hydrafacial cilt bakımı uygulaması ile yüzünüzde bulunan ince çizgiler ve kırışıklıklardan da kurtulacaksınız. Derin çizgiler ve kırışıklarda etkisi çok olmasa da, henüz ince olan kırışıklıkların ortadan kaybolması, yaşlanma belirtilerini de ortadan kaldıracaktır. Özellikle yüzde oluşan farklı renkler için de etkili bir yöntem olduğunu söyleyelim. Örneğin güneş lekeleri üzerinde oldukça etkili sonuçlar veren Hydrafacial sayesinde, cildinizin birkaç renkte değil, tek renkte olmasını sağlamanız da mümkün olacaktır. Elbette ki siyah noktaların temizliği de yine bu yöntem ile yapılmaktadır.

Bloglar


Faydalı Blog Yazılarımız

İpek Kirpiklerin Doğal Kirpiklere Zarar Verir Mi?

İpek kirpik uzatma, estetik bir görünüm elde etmek isteyenler arasında popülerdir. Ancak, uygulamanın doğal kirpiklere potansiyel zararları vardır. Ağırlık nedeniyle doğal kirpik kaybına neden olabilir, alerjik reaksiyonlara yol açabilir ve düzenli bakım gerektirir.

Lazer Epilasyon: Pürüzsüz Bir Görünümün Anahtarı

Lazer epilasyon, özel lazer ışığı kullanarak istenmeyen tüyleri kalıcı olarak azaltan hızlı, etkili ve konforlu bir güzellik yöntemidir. Uzman desteğiyle pürüzsüz bir cilde sahip olun!

Kaşlarınızı Uzatmanın Doğal Yolları

Doğal yöntemler ile kaş diaynının nasıl yapıldığı ve kaşların nasul uzatılması hakkında daha detaylı bilgiler için buraya göz atabilirsiniz.

En İyi Lazer Epilasyon Yöntemleri Hangisi?

Dünyada ki her kadının yıllar boyunca güzelleşmek için sürekli olarak farklı denemelerde bulunmaları ve bu denemeler ile birlikte, istediklerini bir türlü elde edememeleri, günümüz dünyasında artık sorun olmaktan çıkmış ve her kadın güzeldir lafı, gerçek anlamı ile hayata geçirilmiş bulunuyor.

HydraFacial sonrası hangi önlemler alınmalıdır?

HydraFacial sonrası hangi önlemler alınmalı neler yapılması hakkında deaylı bilgi almak için buraya göz atabilirsiniz.

Kalıcı Oje Bakım İpuçları: Renkleri Canlı Tutmanın Yolları

Kalıcı oje bakımı canlılığını koruması ve daha fazlası için detaylı bilgiler için buraya göz atabilirsiniz.

Yukarı Çık
Bizi Arayın
Whatsapp tan Yazın