Cilt Yenileme İşlemlerinde En Yeni Teknikler

Cilt Yenileme İşlemlerinde En Yeni Teknikler

Cilt yenileme ile cildin derinlenmesine temizlenmesi, gözeneklerin açılması ve cildin nem değerinin yeniden kazanması sağlanır.Konya Güzellik Merkezi, Konyalı kadınların birçok sorununa karşın en iyi imkanları ve hizmetleri sunan merkezlerin başında geliyor. Cildiniz ne kadar hassas olursa olsun, iyi bir yenileme uygulaması sayesinde birçok dertten kurtulmuş olacaksınız. Sivilce oluşumu, akne izleri, kırışıklıklar, derin çatlaklar, ciltte oluşan farklı renk tonları, gıdı ve yanak sarkmaları, göz kenarı kaz ayağı sorunları başta olmak üzere, çeşitli uygulamalar sayesinde porselen gibi bir cilde sahip olacaksınız. Üstelik cilt yenileme uygulamalarında yüz gerdirme gibi seçeneklerde bulunuyor. 


Stres, çalışma şartları, hava şartları, yaşam şartları gibi birçok dış etkenlerden ve ayrıca genetik sorunlar nedeniyle cildiniz daha hızlı yıpranır ve yenilenmeye ihtiyaç duyar. Bu durumlarda cilt solgun hatta hasta görünmesine neden olur. Birçok kadın bu solgun ve hastayı andıran görüntüden şikayetçi olduğu için en iyi seçenek olarak cilt yenileme uygulamasını tercih eder. Cilt yenileme işleminde artık daha etkili ve kesin çözümler bulunduğu için, cildin kalitesini arttırmakta bu sayede mümkün olacaktır. Buna göre daha genç, daha sağlıklı, daha parlak ve pürüzsüz bir cilde sahip olacaksınız.


Tuğba Kavurmacı yönetiminde güzellik merkezinde yapılan cilt bakımı işlemleri ile cildiniz bebeksi ve porselen gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Yapılan uygulamalar hemen etkilerini gösterdiği için, sadece birkaç gün içinde harika cildinizin keyfini sürmeye başlayabilirsiniz. Tuğba Kavurmacı sayesinde genç, parlak, sağlıklı, bebeksi bir cilde kavuşmak artık hayal olmayacak ve tam istediğiniz gibi bakımlı ve yenilenmiş bir cilde sahip olacaksınız. 


Medikal Cihazlar İle Cilt Yenileme


Medikal cihazlar ile yapılan cilt yenileme işlemlerinde, özel olarak üretilmiş olan başlıklar sayesinde, cilde hem solüsyon verilir, hem de gözenekler temizlenerek cildin nefes alması sağlanır. Yine yapılan işlemler ile cilt yüzeyinin nazikçe soyulması da sağlanarak, cildin tüm sorunlarının ortadan kalkması ve cilt yenileme işlemi de yapılır. Yine cihazlar tek başına yeterli olmadığı gibi, başlıklarına göre de cildin yenilenmesi sağlanır. Yani cilt sorunlarına göre başlıklarda etkili olmaktadır. Üstelik tüm bu işlemler acısız ve ağrısız şekilde gerçekleşir. Akdeniz kadınlarının cilt tiplerine uygun olduğu için ülkemizde yaşayan tüm kadınların, cilt sorunlarından kurtulmaları ve yenilenmelerini sağlamaları mümkündür. 


Antioksidan İle Cilt Yenileme 


Cihazların yanı sıra cildin ihtiyacı olan antioksidanlarda cilt yenileme için tercihler arasında yer almaktadır. Cilde verilen antioksidanların yanı sıra ayrıca solüsyon içerisindeki vitaminler, kolajen ve en önemlisi de cildin yeterli miktarda neme ihtiyacının da karşılanması ile birlikte, cilt genişlemesine bir yenileme elde eder. Cildin kendini yenileyebilmesi için bunlara ihtiyacı vardır. Ama cilt bunları alamadığı için, ne yazık ki sorunlar ile karşılaşmaya başlar. Kısacası zaman içerisinde cildimiz yeterli düzeyde kolajen v.b. sağlamadığı için, cilt sorunlar yaşamaya başlar.


Derinin alt kısımlarında üst kısımlarına doğru başlayan yaşlanma belirtilerinden kurtulmak için cildin beslenmeye ihtiyacı vardır. Vitaminler, antioksidanlar, kolajen üretemeyen cilt zaman içerisinde gerginliğini kaybeder, küçük, ince çizgiler oluşmaya başlar. Kan dolaşımı yavaşladığı için, ölü derilerde artmaya başlar. Sonuç olarak cilt yenilemesinde peeling uygulamaları, doğru yapıldığı takdirde tüm bu sorunlardan kurtulmuş olacaksınız. 

Bloglar


Faydalı Blog Yazılarımız

İpek Kirpiklerin Doğal Kirpiklere Zarar Verir Mi?

İpek kirpik uzatma, estetik bir görünüm elde etmek isteyenler arasında popülerdir. Ancak, uygulamanın doğal kirpiklere potansiyel zararları vardır. Ağırlık nedeniyle doğal kirpik kaybına neden olabilir, alerjik reaksiyonlara yol açabilir ve düzenli bakım gerektirir.

Lazer Epilasyon: Pürüzsüz Bir Görünümün Anahtarı

Lazer epilasyon, özel lazer ışığı kullanarak istenmeyen tüyleri kalıcı olarak azaltan hızlı, etkili ve konforlu bir güzellik yöntemidir. Uzman desteğiyle pürüzsüz bir cilde sahip olun!

Kaşlarınızı Uzatmanın Doğal Yolları

Doğal yöntemler ile kaş diaynının nasıl yapıldığı ve kaşların nasul uzatılması hakkında daha detaylı bilgiler için buraya göz atabilirsiniz.

En İyi Lazer Epilasyon Yöntemleri Hangisi?

Dünyada ki her kadının yıllar boyunca güzelleşmek için sürekli olarak farklı denemelerde bulunmaları ve bu denemeler ile birlikte, istediklerini bir türlü elde edememeleri, günümüz dünyasında artık sorun olmaktan çıkmış ve her kadın güzeldir lafı, gerçek anlamı ile hayata geçirilmiş bulunuyor.

HydraFacial sonrası hangi önlemler alınmalıdır?

HydraFacial sonrası hangi önlemler alınmalı neler yapılması hakkında deaylı bilgi almak için buraya göz atabilirsiniz.

Kalıcı Oje Bakım İpuçları: Renkleri Canlı Tutmanın Yolları

Kalıcı oje bakımı canlılığını koruması ve daha fazlası için detaylı bilgiler için buraya göz atabilirsiniz.

Yukarı Çık
Bizi Arayın
Whatsapp tan Yazın